El BM Quart cau davant del Maristes Algemesí B per dos tants

Categoria: Handbol
Es va publicar el dilluns, 06 gener 2014

bm-quart-4

El BM Quart es va quedar molt prop d'aconseguir una victòria davant del Maristes Algemesí B en la trobada que els va mesurar el passat cap de setmana en el pavelló municipal. No obstant això, el nostre equip va acabar claudicant per només dos tants (26-28) .

El BM Quart, després d'esta derrota, ocupa la desena posició de la Segona Nacional amb quatre punts a favor seu. L'Almoradí, amb només un empat més, li precedix en la classificació general.

El nostre equip haurà de rendir visita este cap de setmana al Moldtrans Mislata, un dels conjunts més en forma de la categoria i que és tercer.

© Área de Deportes Ayuntamiento de Quart de Poblet
Información: Avda Antic Regne de Valencia S/N Complejo Pabellón-Piscinas Cubiertas
tel. 961522441/961536210 e-mail: Es protegeix aquesta adreça electrònica contra correu brossa. Necessiteu el JavaScript habilitat per veure-la.   //  Es protegeix aquesta adreça electrònica contra correu brossa. Necessiteu el JavaScript habilitat per veure-la.